DU 13 dec
📺1400 (M) Știința Buc – CSU Brașov NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Zalău; arbitrează vișănelul Arbunea)
https://www.facebook.com/SCM-ZALAU-VOLEI-111060207466294
📺1500 (F) FC Argeș – CS Medgidia NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Târgoviște) [0–3, 1–3]
https://www.facebook.com/csmtargovisteofficial/
📺1500 (M) Arcada Gl – UV Timișoara (DIVA T6 Craiova)
https://www.facebook.com/SCMCRAIOVA.RO/
📺1600 (M) U Cluj Np – Steaua (DIVA T6 Dej; meciul zilei, hopservator vișănelul ieșean Bîrsan)
https://www.facebook.com/CS-Unirea-DEJ-255106977876717/
📺1700 (F) Blabla Blaj – CSO Voluntari NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Blaj) [3–0]
https://www.facebook.com/VoleiAlbaBlaj/
+📺1800 (F) CSM Târgoviște – Dinamo Buc NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Târgoviște; meciul turneului) [câștigă CSMT]
https://www.facebook.com/csmtargovisteofficial/
📺1800 (M) Zalău 113 – Dinamo Buc NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Zalău)
https://www.facebook.com/SCM-ZALAU-VOLEI-111060207466294
📺1830 (M) Știința Explo BM – SCM U Craiova (DIVA T6 Craiova)
https://www.facebook.com/SCMCRAIOVA.RO/
📺1930 (F) Știința Bacău – CSU Belor Gl NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Blaj) [maxim 3 seturi]
https://www.facebook.com/VoleiAlbaBlaj/
LU 14 dec
📺1400 (M) Dinamo – CSU Brașov NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Zalău; arbitrează vișănelul Arbunea)
https://www.facebook.com/SCM-ZALAU-VOLEI-111060207466294
📺1500 (F) Dinamo Buc – CS Medgidia NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Târgoviște; meciul zilei) [minim 4 seturi]
https://www.facebook.com/csmtargovisteofficial/
📺1700 (F) Blabla Blaj – Știința Bacău NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Blaj) [3–0, 3–1]
https://www.facebook.com/VoleiAlbaBlaj/
📺1800 (F) CSM Târgoviște – FC Argeș NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Târgoviște) [3–0, 3–1]
https://www.facebook.com/csmtargovisteofficial/
📺1800 (M) Zalău 113 – Știința Buc NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Zalău; meciul zilei)
https://www.facebook.com/SCM-ZALAU-VOLEI-111060207466294
📺1930 (F) CSO Voluntari – CSU Belor Gl NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Blaj) [minim 4 seturi]
https://www.facebook.com/VoleiAlbaBlaj/
MA 15 dec
📺1400 (M) Știința Buc – Dinamo Buc NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Zalău; meciul zilei)
https://www.facebook.com/SCM-ZALAU-VOLEI-111060207466294
📺1500 (F) Dinamo – FC Argeș NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Târgoviște) [3–0, 3–1]
https://www.facebook.com/csmtargovisteofficial/
📺1700 (F) CSU Belor Gl – Blabla Blaj NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Blaj) [1–3]
https://www.facebook.com/VoleiAlbaBlaj/
📺1800 (F) CS Medgidia – CSM Târgoviște NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Târgoviște; meciul zilei) [minim 4 seturi]
https://www.facebook.com/csmtargovisteofficial/
📺1800 (M) CSU Brașov – Zalău 113 NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Zalău; arbitrează vișănelul Arbunea)
https://www.facebook.com/SCM-ZALAU-VOLEI-111060207466294
+1830 (M) Kuzbass Kemerovo – Leo Shoes Modena (LC Grupa D T1)
📺1930 (F) Știința Bacău – CSO Voluntari NEREGULAMENTAR (DIVA T6 Blaj) [minim 4 seturi]
https://www.facebook.com/VoleiAlbaBlaj/
📺Reveniți pentru actualizarea surselor video.